Тут ёсць нармальныя хлопцы?
-
Fannieflict
- Яж Рядовой

- Сообщения: 2
- Зарегистрирован: 20 июл 2019, 14:51
- 6
- Команда: Вольник
- Родился: 08.02.1923
- Откуда: Russia
- Контактная информация:
Тут ёсць нармальныя хлопцы?
Як я разумею, я буду доўга чакаць адказу на свае асабістыя паведамленні, таму пішу тут!
Наогул-то, я ўжо даўно на вашым форуме, але мне прыйшлося зарэгістравацца зноўку-чаму, распавяду пазней.
Нядаўна я рассталася з мужам (некаторыя людзі ведаюць яго тут!), і я мела зносіны на сайтах знаёмстваў на працягу 2 гадоў. Шкада, але гэта праўда.
Сайты знаёмстваў расчаравалі мяне. Занадта шмат вычварэнцаў і проста тупых людзей. Мне падабаюцца моцныя інтэлектуалы. Я інжынер, але і спрабую сябе ў мадэльным бізнэсе. ...
Ах да, мне 24, і я люблю онлайн чаты))) instagram, skype. Я адкажу толькі асабістым паведамленнем! Але я магу адказаць толькі ўвечары - я ўцякаю на час!
Спадзяюся на сур'ёзныя адносіны. Пішы, можа, мне тут пашанцуе.
Паведамленне зменена:
Выдатна, фота не загружаецца! Хто-небудзь ведае як гэта выправіць?
У любым выпадку, іншыя мае фота можна паглядзець тут, буду рада пазнаёміцца, люблю фліртаваць))
http://luvandates.com/profile/Fannieflict/
P.S. Буня! Не пішы мне больш, чувак! Ты ў ігнор-ліст!
___________
Паведамленне зменена 22.07.2019
Наогул-то, я ўжо даўно на вашым форуме, але мне прыйшлося зарэгістравацца зноўку-чаму, распавяду пазней.
Нядаўна я рассталася з мужам (некаторыя людзі ведаюць яго тут!), і я мела зносіны на сайтах знаёмстваў на працягу 2 гадоў. Шкада, але гэта праўда.
Сайты знаёмстваў расчаравалі мяне. Занадта шмат вычварэнцаў і проста тупых людзей. Мне падабаюцца моцныя інтэлектуалы. Я інжынер, але і спрабую сябе ў мадэльным бізнэсе. ...
Ах да, мне 24, і я люблю онлайн чаты))) instagram, skype. Я адкажу толькі асабістым паведамленнем! Але я магу адказаць толькі ўвечары - я ўцякаю на час!
Спадзяюся на сур'ёзныя адносіны. Пішы, можа, мне тут пашанцуе.
Паведамленне зменена:
Выдатна, фота не загружаецца! Хто-небудзь ведае як гэта выправіць?
У любым выпадку, іншыя мае фота можна паглядзець тут, буду рада пазнаёміцца, люблю фліртаваць))
http://luvandates.com/profile/Fannieflict/
P.S. Буня! Не пішы мне больш, чувак! Ты ў ігнор-ліст!
___________
Паведамленне зменена 22.07.2019
Ooops
Хто тут?!
-
Max 1986
- Подполковник

- Сообщения: 935
- Зарегистрирован: 19 авг 2014, 19:34
- 11
- Команда: СК "Жемчуг"
- Родился: 22.05.1986
- Откуда: г. Барановичи
-
worlak
- Сталкер

- Сообщения: 378
- Зарегистрирован: 16 сен 2017, 07:02
- 8
- Команда: Gorillaz PMC
- Родился: 20.07.1986
- Откуда: GorillazPMC
Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?
А буня у нас шалунишка ,оказывается))))) а фото покоробленно чтоб через Гугл имэйдж не нашли где фото стыренно ))))Max 1986 писал(а):Фото через Robot 36 видимо загружалось)))
-
Хома
- Подполковник

- Сообщения: 907
- Зарегистрирован: 27 апр 2014, 21:36
- 12
- Команда: Восточный Блок
- Родился: 22.04.1990
Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?
пы.Сы.: тема сисек не раскрыта 
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
...игры мужчин с войною трудно запретить...
Ты можешь сидеть пока за окном сгорает твой мир. Ты можешь ударить нас, но не станет тебе легче дышать...
Ты можешь сидеть пока за окном сгорает твой мир. Ты можешь ударить нас, но не станет тебе легче дышать...
-
Barkas
- Команда 2016

- Сообщения: 1117
- Зарегистрирован: 02 июл 2014, 14:33
- 11
- Команда: СДО "Воин"
- Родился: 18.12.1986
Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?
Нармальных хлопцау шукай сярод тых, хто супраць абавязковых трасяроу на начных гульнях. Рэканау, у iх грошы ёсць!
Допил солдат, поправил каску,
Привычно в ствол загнал патрон.
<<Ещё освобождать Аляску...>>
И раздавил ногой айфон...
Российская Федерация готовится «к войне», а Соединенные Штаты готовят «войну».
Не бойся за шкуру, а бойся за честь! (Мозговой А.Б.)
Привычно в ствол загнал патрон.
<<Ещё освобождать Аляску...>>
И раздавил ногой айфон...
Российская Федерация готовится «к войне», а Соединенные Штаты готовят «войну».
Не бойся за шкуру, а бойся за честь! (Мозговой А.Б.)
-
Fannieflict
- Яж Рядовой

- Сообщения: 2
- Зарегистрирован: 20 июл 2019, 14:51
- 6
- Команда: Вольник
- Родился: 08.02.1923
- Откуда: Russia
- Контактная информация:
