Тут ёсць нармальныя хлопцы?

  • Чат
ЭКСПЕРИМЕНТАЛЬНЫЙ ФОРУМ
Доступно всем, регистрации не требует, стоит временная автоочистка разрешено всё
Если сомневаетесь куда писать, пишите тут
Ответить
Fannieflict
Яж Рядовой
Яж Рядовой
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 июл 2019, 14:51
6
Команда: Вольник
Родился: 08.02.1923
Откуда: Russia
Контактная информация:

Тут ёсць нармальныя хлопцы?

Сообщение Fannieflict »

Як я разумею, я буду доўга чакаць адказу на свае асабістыя паведамленні, таму пішу тут!

Наогул-то, я ўжо даўно на вашым форуме, але мне прыйшлося зарэгістравацца зноўку-чаму, распавяду пазней.
Нядаўна я рассталася з мужам (некаторыя людзі ведаюць яго тут!), і я мела зносіны на сайтах знаёмстваў на працягу 2 гадоў. Шкада, але гэта праўда.
Сайты знаёмстваў расчаравалі мяне. Занадта шмат вычварэнцаў і проста тупых людзей. Мне падабаюцца моцныя інтэлектуалы. Я інжынер, але і спрабую сябе ў мадэльным бізнэсе. ... ;)

Ах да, мне 24, і я люблю онлайн чаты))) instagram, skype. Я адкажу толькі асабістым паведамленнем! Але я магу адказаць толькі ўвечары - я ўцякаю на час!
Спадзяюся на сур'ёзныя адносіны. Пішы, можа, мне тут пашанцуе.

Изображение

Паведамленне зменена:
Выдатна, фота не загружаецца! Хто-небудзь ведае як гэта выправіць?
У любым выпадку, іншыя мае фота можна паглядзець тут, буду рада пазнаёміцца, люблю фліртаваць))

http://luvandates.com/profile/Fannieflict/


P.S. Буня! Не пішы мне больш, чувак! Ты ў ігнор-ліст!
___________
Паведамленне зменена 22.07.2019


Ooops :P Хто тут?!
Аватара пользователя
Max 1986
Подполковник
Подполковник
Сообщения: 935
Зарегистрирован: 19 авг 2014, 19:34
11
Команда: СК "Жемчуг"
Родился: 22.05.1986
Откуда: г. Барановичи

Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?

Сообщение Max 1986 »

Фото через Robot 36 видимо загружалось)))
Мы уничтожим наших врагов, сделав их нашими друзьями.
Изображение
Аватара пользователя
worlak
Сталкер
Сталкер
Сообщения: 378
Зарегистрирован: 16 сен 2017, 07:02
8
Команда: Gorillaz PMC
Родился: 20.07.1986
Откуда: GorillazPMC

Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?

Сообщение worlak »

Max 1986 писал(а):Фото через Robot 36 видимо загружалось)))
А буня у нас шалунишка ,оказывается))))) а фото покоробленно чтоб через Гугл имэйдж не нашли где фото стыренно ))))
Аватара пользователя
Хома
Подполковник
Подполковник
Сообщения: 907
Зарегистрирован: 27 апр 2014, 21:36
12
Команда: Восточный Блок
Родился: 22.04.1990

Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?

Сообщение Хома »

пы.Сы.: тема сисек не раскрыта no
У вас нет необходимых прав для просмотра вложений в этом сообщении.
...игры мужчин с войною трудно запретить...

Ты можешь сидеть пока за окном сгорает твой мир. Ты можешь ударить нас, но не станет тебе легче дышать...
Аватара пользователя
Barkas
Команда 2016
Команда 2016
Сообщения: 1117
Зарегистрирован: 02 июл 2014, 14:33
11
Команда: СДО "Воин"
Родился: 18.12.1986

Re: Тут ёсць нармальныя хлопцы?

Сообщение Barkas »

Нармальных хлопцау шукай сярод тых, хто супраць абавязковых трасяроу на начных гульнях. Рэканау, у iх грошы ёсць!
Допил солдат, поправил каску,
Привычно в ствол загнал патрон.
<<Ещё освобождать Аляску...>>
И раздавил ногой айфон...

Российская Федерация готовится «к войне», а Соединенные Штаты готовят «войну».

Не бойся за шкуру, а бойся за честь! (Мозговой А.Б.)
Fannieflict
Яж Рядовой
Яж Рядовой
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 20 июл 2019, 14:51
6
Команда: Вольник
Родился: 08.02.1923
Откуда: Russia
Контактная информация:

Тут ёсць нармальныя хлопцы?

Сообщение Fannieflict »

Так сур'ёзныя хлопцы зніклі?

Выдатна! :(
Ooops :P Хто тут?!
Ответить

Вернуться в «ГиперФлуд»